To już 10 lat spotkań na poletkach pokazowych Agroloku! Po raz dziesiąty zapraszamy rolników z całej Polski do odwiedzenia poletek pokazowych w Golubiu-Dobrzyniu. To wydarzenie przyciąga co roku około 5 tysięcy rolników - nie może Cię wśród nich zabraknąć!

Na 11 hektarach testujemy ponad 500 odmian roślin uprawnych - sprawdzamy, które z nich mają szansę przynieść największe zyski w gospodarstwach. W tym roku ze szczególną uwagą pochylimy się nad tajnikami skutecznych oprysków i precyzyjnymi technologiami uprawy, które są jednymi ze sposobów na wypracowanie zysku w gospodarstwie. 

Podczas Ogólnopolskich Warsztatów Polowych będziemy mówić także o tym, jakie nawożenie i zabiegi ochronne były stosowane na poszczególnych polach. Zobaczycie również nasze najnowsze doświadczenia prowadzone pod okiem specjalistów firmy Elvita. Co ważne, każdy z odwiedzających w tym roku nasze poletka znajdzie się pod opieką serwisu doradczego AGRO Serwis!

Oprócz okazji do zobaczenia w jednym miejscu wielu odmian roślin i propozycji prowadzenia upraw, nasze spotkania to też czas na budowanie relacji. Wspólny obiad, wieńczący wycieczkę jest zawsze okazją do spokojnej rozmowy, wymiany doświadczeń i lepszego poznania się wszystkich uczestników. 

Wyjazdy na Ogólnopolskie Warsztaty Polowe organizują dla swoich klientów nasi pracownicy handlowi - dlatego zachęcamy do rozmowy i rezerwacji miejsca z powodu ich ograniczonej liczby. Klienci mieszkający daleko od Golubia-Dobrzynia nie muszą się nawet martwić o dojazd - zorganizujemy go dla Was! Do zobaczenia!