Wyjątkowa oferta: Kup nasiona, zgarnij rabat na kolejne zakupy!
Czy marzysz o wysokim plonie kukurydzy? To ostatni moment na zakup odmian kukurydzy w Agroloku!
 
Najnowsza promocja "Kup nasiona, zgarnij rabat na kolejne zakupy" to nie tylko szansa na zakup wysokiej jakości nasion, ale również na obniżenie kosztów następnego zamówienia. 
 
Promocja skierowana jest do klientów firmy, uprawiających kukurydzę z przeznaczeniem zarówno na ziarno, jak i na kiszonkę. Od 2 do 16 kwietnia 2024r., każdy klient przy zakupie wskazanych poniżej odmian kukurydzy, lub zestawów z pakietami środków ochrony roślin, uzyska kod rabatowy, a jego wartość będzie zależna od wielkości zamówienia. 
 
Zatem im większe zamówienie, tym większy rabat!
 
Odmiany kukurydzy objęte promocją:
 
- kiszonkarskie:
Monster (FAO 240)
ES Islander (FAO 250)
Rozeen (FAO 250-260) 
 
- ziarnowe:
SY Cosmos (FAO 200)
SM Sobieski (FAO 220) 
DKC 3788 (FAO 250)
 
- uniwersalne:
Mas 24.C (FAO 250-260)
Gryfin (FAO 250-260)
 
- zestawy:
Monster / DKC3788 + QQpak Elimax / QQpak Larys. 
 
Jak skorzystać z promocji?
Wybierz  odmiany kukurydzy z listy objętych promocją, złóż zamówienie u swojego opiekuna handlowego w okresie obowiązywania promocji (02-16.04) i ciesz się rabatem na kolejne zakupy!

UWAGA! Uzyskany kod rabatowy na kolejne zakupy należy wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od jego nadania. Po tym czasie kod rabatowy traci ważność. 
Promocja obowiązuje tylko przez ograniczony czas lub do wyczerpania zapasów, dlatego już teraz zdecyduj się na zakup materiału siewnego!
Więcej szczegółów u opiekuna handlowego! 

Sprawdź REGULAMIN PROMOCJI

 
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.