Agrolok to całkowicie polska firma, która od 1990 roku rozwija się i specjalizuje w obsłudze rolnictwa. To również ważny partner na globalnym rynku, dzięki bezpośrednim relacjom z zagranicznymi kontrahentami. Swoim klientom w całej Polsce oferujemy rozwiązania renomowanych dostawców, ale też autorskie technologie i produkty opracowane przez naszych ekspertów, a sprawdzone na własnych poletkach doświadczalnych.

Zdjęcie Agro Serwis

Oprócz zakupów szerokiej oferty nasion, środków ochrony roślin i nawozów oferujemy bezpieczny skup płodów rolnych i doradztwo agrotechniczne, również w formie zdalnej, za sprawą nowatorskiego w naszym kraju rozwiązania, jakim jest Agro Serwis.

Troszczymy się o polskie rolnictwo, przepływ wiedzy i budowanie wspólnych inicjatyw. Jesteśmy członkami:

KZPRiRB
Polskie Stowarzyszenie Obsługi Rolnictwa
Stowarzyszenie Polska Soja
Izba Zbożowo-Paszowa

Agrolok w liczbach

1250
pracowników

100 tys.
klientów,
z którymi współpracujemy

500 tys. ton
soi i rzepaku przetwarzanego przez fabrykę ZUBR rocznie

250 tys. ton
pomieszczą elewatory
i magazyny płaskie

Kreujemy jakość i przyszłość w gospodarstwach

Zgodnie z naszą misją pracownicy Agrolok wiedzą, że każdego dnia biorą udział w budowaniu jakości życia i komfortu pracy rolników. Proponujemy gotowe całościowe rozwiązania produktowe zarówno dla uprawy polowej, jak i zwierząt gospodarskich, opracowane przez ekspertów (Technologie Novis). Ich zaletą jest nie tylko realny zysk w gospodarstwie, ale również oszczędność czasu i poczucie bezpieczeństwa dla rolnika. To nasz wkład w to, by polskie rolnictwo było efektywne, innowacyjne i konkurencyjne na międzynarodowych rynkach. By cała branża rolnicza, której jesteśmy elementem, rozwijała się, dbając o wspólne dobro, jakim jest natura i wydane przez nią plony.

Wartości firmy Agrolok