Serwis www.agrolok.pl zawiera chronione prawem autorskim: teksty, zdjęcia i materiały graficzne, dźwięki, materiały audio i wideo oraz znaki towarowe. Treści, do których prawa autorskie przysługują osobom trzecim, udostępniane są na stronie www.agrolok.pl na podstawie obowiązujących przepisów prawa lub zawartych umów, w tym umów licencyjnych. Wykorzystanie i/lub rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronie dozwolone jest w celach informacyjnych, redakcyjnych i innych określonych prawem, z podaniem źródła.

Kopiowanie i modyfikowanie jakichkolwiek treści, zamieszczonych na stronie www.agrolok.pl w całości lub w części w celach komercyjnych i bez pisemnej zgody Agrolok Sp. z o.o., poza przypadkami określonymi w powszechnie obowiązujących przepisach prawa, jest zabronione.

Opisy produktów zamieszczone w serwisie www.agrolok.pl mają charakter informacyjny. Agrolok sp. z o.o., właściciel serwisu www.agrolok.pl, nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, a także za szkody, zarówno bezpośrednie, jak i pośrednie, wynikłe z wykorzystania informacji, opisów lub danych zawartych na stronie.

W razie pytań, prosimy o kontakt.